AdBlue İptali

Üretici firmaların daha az karbon salınımını dizel araçlarda sağlamak için geliştirilen bu yakıt araç için sorunlarıda beraberinde getirmektedir, AdBlue yakıtı bittiğinde araç beyinden direk tork düşmesine sebep olmakta, aracın çekişini düşürmekte sonrasında ise egzoz ve vs. birçok arızayı da beraberinde getirmektedir, kaldı ki AdBlue arızalarının en küçüğü bile 10 000 lerce TL masraf açmaktadır araca… Bu sıkıntıları gören bazı firmalar emülatör ismi verilen cihazlarla iptali yoluna gitmektedirler.

adblue yakıt

AdBlue sistemi ile donatılmış araçlarda AdBlue Emulator adı verilen cihazlar çok kolay bir şekilde ayrıca uygun ve anında sistemi geçersiz kılar, AdBlue sıvı kullanımını durdurur. AdBlue Emulator herhangi bir güç kaybına neden olmaz, panelde veya tanı sisteminde herhangi bir uyarı olmayacak şekilde uygulanır. AdBluesistemi elektronik olarak geçersiz kılar.

AdBlue Emulator, araç üzerinde başka bir elektronik sisteme zarar vermez ve kesintisiz çalışır. AdBlue Emülator, bir çok marka ve model araç desteğine sahiptir.

  Paylaşmak İçin Sembollere Tıklayın

       

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir